+48 609 555 005 

Selekcja kaw

s

Wybierz kawę z wachlarza naszych smaków. 

Kolumbia zaraz po Brazylii i Wietnamie to przodujący producent kawy na świecie, dlatego też słynie ze swojej jakości. Kraj położony w obrębie klimatu równikowego. Klimat kolumbijskich regionów różni się znacznie ze względu na duże różnice wysokości (od poziomu morza aż do prawie 6000 m n.p.m.).

Mieszając wysokiej jakości indyjską Robustę z doskonałą Arabiką sprawiliśmy, że goryczka Robusty jest mało wyczuwalna, a posmak kawy charakterystyczny dla espresso zachowuje wszystkie walory Arabiki. 

NICARAGUA SHG EP. OLOMEGA to kawa uprawiana w północno-wschodnim regionie Nikaragui. SHG oznacza, że rośnie wyłącznie na dużych wysokościach, co skutkuje obfitą gęstością ziarna i powolnym wzrostem.

Kawa na prezent

s

Oferujemy zestawy firmowe składające się z wybranej mieszanki kawy, pralin czekoladowych czy filiżanki z naszym logo. 

Wybierz spośród dostępnych zestawów bądź stwórzmy taki zestaw wspólnie.

Zaufali nam

s

Wybrany zestaw może zostać spersonalizowany specjalnie dla Twojej firmy. Tego rodzaju podarunek na pewno zapadnie w pamięć Twoich klientów. 

Ekspresy do kaw

s

Dostęp do odpowiednio przygotowanej kawy z pewnością przyczyni się do pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Kawa często jest obecna na spotkaniach biznesowych. Jest również instrumentem motywowania pracowników, którzy chętnie sięgają po nią w przerwach oraz podczas intensywnej pracy zespołowej. Jeśli decydujesz się na regularną dostawę świeżej kawy AIRA, mamy dla Ciebie propozycję dzierżawy urządzenia. Chcąc uprościć proces parzenia dobierzemy taki ekspres, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, a nasza kawa będzie smakować wyjątkowo.

KONTAKT

Dowiedz się więcej o naszych produktach. 

Wiemy jak trudny może być wybór kawy, dlatego chętnie doradzimy odpowiednią kawę dla Ciebie.